Yazın En İyi Kokan Bayan Parfümleri

Bahar ayı geldi ve artık sıcak havalardan dolayı parfüm kullananlar daha artmaktadır. Bu bahar ayında kendinize özel farklı bir parfüm denemek istiyor ve henüz karar veremediyseniz sizlere özel en iyi kokan bahar parfümlerini sunacağız. Daha iyi sonuç almak için parfümerilerden kokusunu inceleyebilirsiniz.

Marni Rose

Marni Rose, Bulgar Gül yağının muhteşem kokusunun hafif baharatlı bir notayla karışımı. Kakule, nane, frambuaz ve menekşe, acıbadem ve Frenk üzümü özlerinin kullanıldığı parfüm, paçuli ve Sedir’in odunsuluğu ile son buluyor ve tende uzun süre kalıcılığını koruyor.

Escada Born In Paradise

Escada Born In Paradise, çiçek ve meyve özlerinin muhteşem karışımından oluşuyor. Üst notalarında yeşil elma, karpuz; orta notalarında ananas, hindistancevizi sütü, yasemin ve alt notalarında sandal ağacı ile misk bulunuyor.

Balenciaga Rosebotanice

Çiçek notalarının açılımı ile başlayan Balenciaga Rosebotanica, greyfurtun taze kokusu ile birleşiyor. Alt notalardaki kakule, erz ağazı ve paçuli ise parfüme hafif baharatlı bir koku yaratıyor.

Chloe Roses De Chloe

Bergamot ve çay özlerinin ferahlatıcı kokusu ile başlayan parfüm, orta notalarda manolya ve Şam gülü ile devam ediyor. Alt notalarda misk ve amber ile buluşan Roses De Chloe, baharı her mevsim hissettirecek.

Marc Jacobs Daisy so Fresh

Çiçek ve meyve özlerinin mükemmel uyumunu yakalayan Marc Jacobs Dais so Fresh, böğürtlen, kayısı, portakal, gül, elma çiçeği, menekşe ve misk notalarından oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir