X Factor Star Işığı Finalistleri Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana da insanların severek izlediği şarkı yarışması x factor Türkiye star ışığı‘nın bu hafta ekranlara gelen 7.bölümünde 24 yarışmacı, aralarından sadece 12 yarışmacının katılabileceği finallerde rol almak için hünerlerini sergiledi.Birbirinden güzel performansların sergilendiği gecenin sonunda ise yarışmacılar için üzülen taraflar ve sevinen taraflar oldu. Biz izleyiciler için ise tereddüt etmeden kesin finalde dediklerimiz yeri geldi doğru çıktı, yeri geldi büyük bir şaşkınlık yarattı.İsterseniz öncelikle x factor star ışığı yarışmasında finallere kalan 12 yarışmacıyı takdim edelim.

  • Ziynet Sali’nin koçluğunu yaptığı Genç Erkeklerde : İlyas Yalçıntaş, Ahmet Aslan ve Atakan Yıldırım,
  • Emre Aydın’ın koçluğunu yaptığı Gruplarda : Grup 4gen, Grup Ahenk ve Mehtab ve Şahin,
  • Armağan Çağlayan’ın koçluğunu yaptığı 27 yaş üstü yarışmacılarda : Serkan Can, Canan Ay ve Halil Polat,
  • Ömer Karacan’ın koçluğunu yaptığı Genç Kızlar kategorisinde ise : Ferah Zeydan, Melis Hızır ve Şebnem Keskin X Factor finallerine katılma şansı yakaladılar.

Tabi birde yarışmanın favorileri arasında gösterilen ve elendiklerinde bir hayli şaşırdığımız isimler de vardı. Bunların en başında şüphesiz, Emrah Bayam, Cumali Özkaya ve Kaan Akalın gibi isimleri söyleyebiliriz. Elemeler devam ettikçe yarışmacılar arasındaki rekabette git gide kızışıyor..Bakalım 8.bölümde bizi neler bekleyecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir