Twitter Takipçi Arttırma Fenomen Olmak

twitter-logoTwitter  da takipçi arttırmak ve fenomen olmak ister misiniz ?  Keşke bunu yapabilecek gerçek bir yol olsa bizde Bilmiş Adam ekibi olarak bunu size paylaşıyor olsak. Paylaşımlarımızın hepsinde internet ortamında sizlere doğru düşündüğümüz bilgiyi aktarmak için çabalıyoruz. Bildiğimiz bir konu üzerinde gözlemlerimizi paylaşmak ve sizleri doğru yönlendirmek istiyoruz.

Twitter üzerinde hesabınıza takipçi eklemek mümkün. Bu işlemin nasıl yapıldığı konusunda fazla teknik bilgi paylaşmadan anlatalım. Twitter hesabınıza bir uygulama eklediğinizde hesabınızın kullanım özelliklerinin bir kısımını , uygulama sağlayıcıya açmış olursunuz. Bu uygulama yazar ekibi isterse  hasabınızı kullanarak gönderim yapabilir ve  sizin haberiniz olmadan farklı farklı hesapları takip edebilir.

Google arama bölümüne başlıkta yer alan ”Twitter Takipçi Arttırma Fenomen Olmak” yazdığınızda çok fazla site çıkmaktadır. Bu siteler ilk hesap girişinizde sizlere bir miktar deneme kredisi vermekte ve bu uygulamayı kullanan kişileri  hesabınıza eklemektedir. Bir kaç saatte (Kendim bizzat denedim) 1000 takip eden kazanabilirsiniz.Bunlara zamanla durumu fark edip takipten çıkmaktadır ve  sayı her geçen gün düşmektedir. Takipçi sayınız sadece sayıdan ibaret olmaktadır. Ayrıca ilgili siteler  para karşılığında uygulamasını kullanan herkesi sizlere takipçi olarak sunmaktadır.

Artık 1000 takipçiniz var Fenomensiniz FAKAT ;

Bu takipçilerin hepsi Twitterı bu amaçla kullanmakta amacı sadece takipçi sayısını arttırmaktadır. Sizin ne yazdığınız hiçbir önemi yok ve etkileşim yönünde sayınız gene  0 (sıfır) …

LÜTFEN BU TARZ SİTE VE KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİN.

Gelelim gerçekten Fenomen olmak konusuna;

1-) Yazdıklarının belirli bir kesime hitap etmesi gerekiyor(Futbol,Siyaset,Edebiyat,)

2-)Bir konuda mutlak bilgiye sahip olmanız gerekiyor.

3-)Yazdıklarınızın insanları eğlendiriyor veya düşündürüyor olması gerekir.(Her ikisi çok iyi olur)

4-)Etkin bir zekaya  sahip olunması gerekiyor(Bu madde eminim herkeste yeterli ki yazının tamamını okumuşsunuz)

 

Ego İnsanın doyumsuzluğunun en önemli özelliklerinden biridir. Bunu tatmin seviyesine getirebilmek için fenomenlik doğru adımdır. Ama unutmayın öncesinde hiç ekmediğiniz bir tarlada , ekin bitmesini beklemeniz çölde yağmur duasına çıkmanızla eş değerdir.

Saygılarımla.

 

Feyktor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir