Tüp Bebek İstanbul

Evli çiftler bir yıl sonunda bebek isteyip de hala ona sahip olamıyorsa bir sorun var demektir ve hemen bir uzman hekime gidip erkek ve kadının birlikte muayene olmaları ve sorunun nedenini araştırmaları gerekir, bizdeki yaygın kanının aksine erkeklerin sperm sayısının ve kalitesinin düşük olması bebek sahibi olmamak için çok fazla etken oluyor. Yani kadından çok erkek bu konuda yetersiz kalıyor, bu yüzden de her ikisinin de gidip detaylı bir muayene geçirmeleri gereklidir. Tüp bebek İstanbul merkezi bu konuda sizlere yardımcı olacak en yetkin araştırma laboratuvarlarına sahip bir kuruluştur. Kısırlık denilen bu olgunun günümüzde her türlü tedavisi yapılmakta ve evli çiftler çocuk sahibi olabilmektedirler.

tüp bebek istanbulTüp bebek yöntemi son 20 yıldır fazlası ile duyduğumuz bir bebek sahibi olma yöntemidir, anne adayından alınan yumurta ki bu yumurta en elverişli dönem olan adet kanamasının 3. Gününde anneden alınır, dış ortamda babanın spermi ile birleştirilir, yumurtlamanın olması ve sperm ile döllenmesi için gereken her türlü işlem hazırlanır, yumurtlama sağlanır ve ondan sonra annenin rahmine basit bir operasyon ile yerleştirilir. Bu arada babadan alınan spermin de en kuvvetli, en canlı ve hareketli sperm olmasına özen gösterilir. Bu tedavi yöntemi en çok yetersiz spermleri olan babalar için uygundur ve kesin sonuç kısa sürede alınır. Tüp bebek İstanbul merkezi bu işte uzman kadroları ile size hizmet vermektedir.

Aşılama denilen bir diğer gebe kalma yönteminde ise babadan alınan sperm anne vajinasına bırakılır ve orada yumurta ile birleşmesi ve yumurtanın döllenmesi sağlanır. Bu yöntem uzmanlara göre en etkili hamile kalma yöntemi olarak adlandırılıyor. Tüp bebek İstanbul bütün bu işlemlerde yanınızda olacak ve size destek sağlayacak kuruluşların başında gelmektedir. Aşılama hiç ağrısız ve sorunsuz bir gebe kalma metotudur. Burada önemli olan erkek ve kadının üreyebilmeleri ve sağlıklı hücreler meydana getirebilmeleridir. Eğer bu tarz bir sorun varsa doktorlar önce o sorunu ortadan kaldırır ve ondan sonra aşılama yaparlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir