Swarm’da Mesaj Silme [Çözüm]

Sizlerden gelen sorulardan birkaç tanesinde bu problemi gördüm. Aktif bir şekilde olmasa da yarı aktif şekilde swarm’ı kullanıyorum. İlk zamanlarında daha çok kullanıyordum ki o zamanlar mesaj özelliği yoktu ben ne zaman fazla kullanmamaya başladım bu özellik gelmiş. Bunu neden söyledim onuda açıklayayım şu ana kadar swarmdan ne mesaj attım ne mesaj geldi onun için kullanmadım bu özelliği fakat  sizler için ufak çapta bir araştırma yaptım ve sorunun çözümünü buldum.

Swarm’da Mesajları Nasıl Silebiliriz

  • Swarm mesajları 7 ya da 11 gün saklıyormuş. Telefonunuzu tarihini 7 ya da 11 gün ileri alırsanız mesajlar otomatikman gidecektir fakat tarihi geri doğru zamana getirirseniz mesajlar geri geliyormuş. Hiç silenememesinden iyidir derim.
    • Mesajlaştığınız arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarırsanız mesajları da siliniyormuş geri eklediğinizde mesajların geri gelme gibi bir durumu yok.

En temizi 7 ya da 11 gün bekleyip mesajların otomatik silinmesi lazım ama acilen silinme ihtiyacınız varsa da yukarıda ki yöntemleri kullanabilirsiniz. Sizlerin bildiği bir yöntem var ise konuya yorum olarak bırakırsanız yazıya güncellerim

İnşallah işinize yarayacak bir yazı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir