Survivor Semih & Survivor Zafer Kavgası

Survivor yarışmasında artık gelenek haline gelen olaylardan bir tanesi daha yaşandı.  Kavga çıktı ve muhtemelen bir kişi diskalifiye olacak. Survivor’da ya sakatlanmadan ya da kavga çıkmasından yarışmacı elenmesi geleneksel hale geldi. Sakatlıklardan dolayı Serkan ve Seda gitti kavgadan dolayı Zafer yada semih gidecek mi hep birlikte göreceğiz.

Survivor Semih ve Zafer’in Kavga Sebebi

Acun Ilıcalının açıklaması:

”Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Tek söyleyebileceğimiz bu akşam ikisi de sizinle olmayacak iki ayrı yerde olacaklar. Yarın görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil”

 

Survivor Semih’in daha önceki yarışmada da bu tip olaylara girdiği düşünülünce Semih mağdur mu yoksa tahrik mi ediyor soruları akla geliyor. Bunun kararını siz okuyanlar vereceksiniz. Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Survivor Semih ve Zafer’in Kavga Görüntüleri,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir