Survivor Gönüllüler Takımı 2014

ACUN Medya sorumluluğunda düzenlenen yarışma programlarından biri olan “Survivor 2014”, bu yıl Haiti ile kapı komşu olan Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek. Ünlüler takımının belirlenmesinin arından gözler Acun Ilıcalı’nın Survivor Gönüllüler Takımı konusundaki tercihlerini beklemeye koyulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” yarışması Yarı Final kadrosunda yer alan Turabi Çamkıran, şovunun ardından “Survivor Adası” sakinlerinden olmaya hak kazandığını Acun Ilıcalı’nın ağzından duymuştu. Finale uzanmayan gösterisinin alternatif bir ödülü olarak görmek mümkündü bu haberi… Diğer taraftan da ekranda gösterilmeye değecek dayanıklı yarışmacıların olması gerekiyor Survivor’da… Aksini düşünmek yersiz olurdu.

Survivor Gönüllüler Takımı Listesi’nin tamamı aşağıdaki gibi;

* Turabi Çamkıran,

* Müge Üzel,

* Samanta Mendes,

* Hatice Yalçınkaya,

* Akın Saatçi,

* Sahra Işık,

* Berna Canbeldek,

* Yiğit Dikmen,

* Osman Şengül,

* Mert Palavaroğlu

10 kişilik gönüllüler takımına karşılık 8 kişilik ünlüler takımı var olacak. Öyle sanıyoruz ki, gönüllülerde yer alan iki adet yarı ünlü isim olan Samanta Mendes ya da Akın Saatçi isimlerinden biri ünlüler kadrosunda yer bulabilir. Takımların eşit sayıda başlaması adına… Belki de farklı bir yarışma yöntemi ile bu dağılım gerçekleşebilir. Bunu hep birlikte yarışma başladığında öğreneceğiz. Acun Ilıcalı’nınn yöneteceği Survivor Adası 2014 Yarışması için geri sayıma başlandı. Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek bu zorlu mücadeleyi merakla bekliyoruz…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir