Mükemmel ve Egzotik Yüze Sahip Olmak

Eğer orantılı bir yüzümüz varsa zaten mükemmel bir yüze sahibiz demektir, sadece bunu farkında olmak ve bakımını yapmak yeterli olacaktır.

Mükemmel yüz nasıl olmalıdır?

egzotik-yuze-sahip-olmakMükemmel yüz deyince akıllara ilk gelen iri dolgun dudaklar, ince ay şeklinde kaşlar, küçük fındık burun, iri berrak gözler ve sert canlı kirpikler olmaktadır. Mükemmel ve egzotik bir yüz görünümü için yüz hatlarımızın ve yüzümüzde yer alan göz, burun, dudak, çene, yanak, kaş ve kirpik yapılarımızın kendi içinde düzgün orantılı olması lazım. Burun bölgesinin biraz büyük olması veya ince dudaklar mükemmel yüz standardını aşağıya çeken etmenlerin başında gelmektedir. Mükemmel yüz ve egzotik bir hal için yapmamız gerekenler; dudaklarımızı değilse eğer dolgunlaştırmak, burun yapısını küçük bir ameliyatla küçültmek ve dikleştirmek, yüz üzerindeki hatlarımızı daha belirgin hale getirmektir. Kaşlarımızı aldırabilir inceltebilir veya renkleri üzerinde çalışma yapabiliriz. Çene yapımızın daha keskin ve belirgin hal alması da çekiciliğimizi ve mükemmelliğimizi artıracaktır. Gözlerimize takacağımız lensler ve göz yapımızın daha üste çekilip sertleştirilmesi ile mükemmel bir bakış yakalanmış olunacaktır.

Mükemmel yüz tabi ki en doğal halimiz olan yüzümüze daha yakındır ama doğum sonrası oluşan kusurlar veya hayat boyunca gelen küçük kazalar neticesinde mükemmellikten uzaklaştığımızı hissettiğimiz anda estetik cerrahi ve doğal ilaç yöntemleriyle mükemmelliği yakalama adına kişisel bakımımızı yaptırmalıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir