MedCezir’de Yaman Öldü Mü ?

Bugün yayınlanan Medcezir’in son bölümünde Yaman, Selim’i kurtaracağım derken sırtından vuruluyor. Bu sahneye gören herkesin aklına Yaman öldü mü sorusu akla geliyor.

Bu tarz durumlara Kurtlar Vadisinden oldukça alışkın dizi severler. Olayın derinlerine inersek 🙂 Çağatay Ulusoy diziden ayrılacak mı ayrılmayacak mı araştırmasına girmemiz lazım.

Ufak bir araştırma neticesinde bir söylenti dolanıyor ortada. Aşağıda detayları mevcut

yamanödlümü

Milliyet Gazetesi yazarı Sinan Koloğlu köşesinde Tv8’in yeni dizisi Maral ile ilgili bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Maral’da Hazal Kaya’ya eşlik edecek oyuncu Aras Bulut İynemli değil, Çağatay Ulusoy olacak. Hazal Kaya dizide bir mağazasının yöneticisi olacak. Çağatay Ulusoy ise aynı mağazada görev yapan bir işçiye hayat verecek. Bir diğer iddia ise dizinin mart ayında değil şubat ayında yayınlanacağı. Bu iddiaya göre Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinden sezonun ortasında ayrılacak.

Bu iddia ileriki günlerde belli olacak.
Bu iddia bugun kü bölümde biraz kuvvet kazandı ama ben pek ihtimal vermiyorum. Bence Yaman’ı kritik ameliyatlar da sonrasında biraz felçli biraz sıkıntılı göreceğiz. Mira’nın ve etrafındakilerin onu hayata tutundurma çabalarını izleyeceğiz gibi geliyor. Sizlerin yorumları var ise belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir