Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Filmi

İlk filmi ilgi gören Maymunlar Cehennemi Başlangıç’ın devam filmi olan Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti ilk filmdeki ilgiden daha fazla bir ilgi ile karşılaştı. Yazımızın girişi tekerlemeyi andırsa da güzel bir özet oldu.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti. Orjinal adı:Dawn Of The Planet Of The Apes olan Maymunlar Cehennemi filmi 11 Temmuz 2014 te gösterime girmesiyle bir çok filmi gişede geride bıraktı. Bir çok izleyici ve eleştirmenin yorumlarına göre film soluksuz ve sürekleyici bir biçimde ilerliyor.

Maymunlar Cehennemi Zirvede..

Yönetmenliğini Matt Reeves’in üstlendiği Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti, vizyondaki ilk haftasında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gişede ilk sıraya yerleşti! 107.177 kişiyle Maymunlar Cehennemi, son iki haftanın galibi Transformers’ı tahtından indirdi.

Maymunlar-Cehennemi2014
Maymunlar Cehennemi 2014  filminde maymunlar, doğal liderleri olan Caesar önderliğinde yeni bir hayat kurma peşindeyken, virüsün etkilerinden korunmayı başarmış insanlar arasında ki mücadele ele alınacak. Maymunlar Cehennemi 2014 gerek animasyon, görüntü, gerekse efekt konusunda neredeyse tam not alıyor. İnsanoğlunun hayal gücüne hitap etmesini başaran Maymunlar Cehennemi serisi insanın aklına acaba böyle olsaydı belkide olabilir gibi bir çok fikir getirmeyi de başarıyor. Kısaca ramazan ayı ve yaz olması da göz önüne alındığında serin sinema salonlarında izlenebilecek filmleri başında Maymunlar Cehennemi 2014 geleceek 


Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti 2014

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti İzle Maymunlar Cehennemi Son Filmini İzle Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Hd Kesintisiz İzle, Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Donmadan Full İzle, Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Tek Parça İzle, Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti 720p Full Hd İzle, (Maymunlar Cehennemi 3 Türkçe Dublaj İzle) Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti Filmi Orjinal Çekim HD İzle (Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Türkçe Dublaj Full İzle 2014) Maymunlar Cehennemi Maymunlar Cehennemi serinin son filmi Şafak Vakti türkçe dublaj izle – Maymunlar Cehennemi full izle – Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti internetten tamamını izle – Maymunlar Cehennemi 720p HD izle, Full izle – Full Film İzle. Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes İZLE

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir