Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Anne baba olmak isteyen ancak herhangi bir sebepten dolayı bunu başaramayan çiftler için gelişen teknoloji çok yardımcı olmaktadır. Tüp bebek ve aşılama denilen bu yenilikler ile sorun neredeyse tamamen ortadan kalkmış ve isteyen herkes bu sayede ana- baba olmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde uygulanan bu yöntemler yurdumuzda ve Kıbrıs’ta da gerektiği şekilde yapılmakta ve çiftleri sevindirmektedir. Her şeyin olduğu gibi bunun da bir bedeli, vardır tabii ki. Kıbrıs’ta bulunan pek çok merkezde aşılama ve tüp bebek uygulamaları layığı ile yapılmaktadır. Orada bulunan doktorlar, sizin yurt içindeki doktorlarınız ile iş birliği içine girerek, Kıbrıs’ta fazla zaman harcamamanız için gereken tedavi yöntemlerini yerinizde uygulatmakta ve süreyi en aza indirmektedirler.  diğer yerlerde yapılan uygulamalara nazaran çok daha elverişlidir.

kibris-tup-bebek-fiyatlariDaha sonra Kıbrıs’a gelişini bir program dahilinde olmakta ve en kısa sürede doktorların da yardımı ile amaca ulaşmak için harekete geçilmektedir. Hepsi de alanında uzman olan yetkin ekiplerle hizmet veren merkezler Kıbrıs için gurur kaynağı olmaktadır. Kıbrıs’ta tüp bebek fiyatları sizin bütçelerinizi zorlamayacak düzeydedir. Kadınlardan alınan yumurtalar ile erkeklerden alına spermler tam teşekküllü bir laboratuar ortamında hazırlanmakta ve her şey muhteşem bit sterilizasyon içinde gerçekleşmektedir. Mikroenjeksiyon denilen ve son sistem gelişmiş bir metod olan yöntem ile yumurtalar birleştirilmekte ve dışarıda 2- 3 gün bekletilen döllenmiş yumurtalar büyük bir titizlik ve ultrason yardımı ile ana rahmine yerleştirilmektedir.

Burada o kadar gelişmiş bir sistem kullanılmaktadır ki, döllenen yumurtanın cinsiyeti yani kız mı oğlan mı olduğu biler önceden belirlenebilmektedir. Kıbrıs tüp bebek fiyatları bütün bu güzelliğe rağmen çok uygun fiyat aralıklarına sahiptir, isteyen her çiftin anne baba olmasının değerine paha biçilemeyeceği ortadadır. Bazı tüp bebek olaylarından üçten fazla çoklu üremelere de rastlanmaktadır ancak olası erken doğum tehlikesi göz önünde bulundurularak ve anne babanın onayı alınarak daha ilk aşamada bir veya daha çok bebeğin iğne ile kalbi durdurulmakta ve bu çoklu gebelikler normale döndürülebilmektedir.

Yorumlar
  1. zeki erol

    merhaba ben 43 eşim 41 eşimin tek yumurtalığıa alaıdı diğeri az çalışıyor.tüp bebek denemesi başarısız oldu .2.si yumurta istenilen seviye gelmedi tedavi yarıda kaldı .yumurta nakli yapıldığını duydum.şansımız ne olur.ve maliyeti ne kadar olur.kaç gün olur.bilgi verirmisiniz.teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir