Kaliteli Kadrosu ile Philips Servis 7/24 Yanınızda!

philipsKüçük ev aletleri konusunda yıllardır bu piyasada isim yapmayı başarmış ender firmalardan bir tanesi olan Philips, kusursuz servis hizmetleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hepinizin bildiği gibi yetkili servisler 1 ya da 2 yıl boyunca sizlere hizmet sunuyor yani garanti süresi biten ürün artık onların kontrolünden çıkıyor ancak Philips öyle kaliteli bir marka ki özel servis hizmetleri ile müşterilerine destek vermeye devam ediyor.

Özel servis hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeniz ve detaylı bir araştırma yapmanız gerekiyor, eğer buna vaktiniz yoksa sizlere İstanbul Philips Servis firmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Firma ile düzenli olarak çalışıyorum ve bakım hizmetleri alıyorum, bu hizmetler sayesinde büyük sorunlar ile karşılaşmadığımı da belirtmek isterim.

İstanbul Philips Servis firması sektörü en iyi isimlerinden biri ve bu isme biraz daha yakın durmanız sizin için de iyi olacaktır. Ev aletlerimin tümü bu markaya ait ve inanın az önce de belirttiğim gibi büyük sorunlar ile karşılaşmıyorum ve kusursuz ürünlere sahip oluyorum. Hizmet almak için ya da firma hakkında daha geniş bilgilere ulaşmak için web sitelerini ziyaret edebilir ya da çağrı merkezi numaralarını kullanabilirsiniz. Philips Servisi web adresleri ile hizmet veriyor ve acil servis hizmetleri ile hafta sonu-tatil günlerinde de servis hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir