İnternetten Para Kazanmak

indir (1)İnternet üzerinden para kazanmak elbette mümkün. Öncelikle , reklam izlemek , anket doldurmak, orayı burayı tıklamak gibi yöntemlerin hiçbiri (kendi adıma konuşuyorum) İnternetten para kazanmanızı sağlamayacaktır. Şu konuda açık konuşmak gerekir ise , internet koca bir pasta ve sizin bu pastadan nasıl pay alacağınızı iyi seçmeniz gerekiyor. Aşağıda bir kaç öneri belirteceğim.

1-)Android Sitemine Oyun Yazmak : Ciddi bilgi birikimi gerektiren bir konudur. Flappy Bird oyununu yazan kişinin günlük 50.000 dolar  civarında oyun içi reklamdan para kazandığını haberlerden edindik. Peki biz bu oyunu biraz internet merakı ,  birazda kurs desteği ile buna benzer bir oyun yazarak yapabilir miyiz ? Cevap  umutsuzluk. Sıfırdan son kullanıcı yönünde bir internet kullanıcısının bu oyunu yapması için araştırma sonucu toplam maliyet min. 15.000 tl. Bunun içersin de hem ingilizce hemden programlama dili alt yapı sonrada java dili eğitimleri dahil. Çeşitli kurslar size bunu 1500 tl yaptırabileceklerini söyleyebilirler ama bu sadece paint üzerinden resim yapmaya benzeyecektir.

2-)Youtube Reklamlarından Para Kazanmak :  Youtube üzerinden para kazanmak mümkün fakat özgün içeriğe sahip olmanız gerekmektedir.Genelde mevcut videoların kopyalanması sonucu bir çok kullanıcının hesapları kapatılmaktadır. Özgün içerik sizin kendi çekmiş olduğunuz videoların paylaşılmasıdır. Bu videoların google reklam servisine bağlanması gerekmekiyor. Her izlemede çıkan reklamlar tıklandığında hesabınıza para aktarılmaktadır. İnternet üzerinden para kazanmanın en garantili yoludur fakat izlenilesi videolar bulmanız ve size ait olması gerekmektedir.

3-)İnternet Üzerinden Ticaret Yapmak : Kendi evde yapmış olduğunuz ürünleri çeşitli ticaret sitelerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz. Yok ben kendi sitemi kurayım derseniz bununda min. maliyeti yaklaşık 2000 tl civarında olacaktık. Fiyat daha düşükte olabilir ama insanların sizin sitenizi buluyor olması da cabası. Bu yöntemi önermiyoruz.

 

Saygılarımla.

Feyktor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir