İnternet Kolay Para Kazanma Yeni Yöntem

Merhaba,

Bilmiş Adam okuyucuları, biraz zaman oldu yazmayalı. Bildiğimiz konularda sizlere doğru olduğuna inandığımız tarafsız bilgi paylaşmaya devam ediyoruz. Çok inandırıcı olmasa senede yazdığım tek tük yazılarla ama olsun yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Zamanın hızlı geçtiği sürede bende bir oluşuma yaklaşık 3000 TL para yatırdım. Bu parayı 6 ay içersin de geri alacak ve sonrasında bir o kadar da para kazanacaktım. Sistem ponzi değil tamamen gerçek bir oluşumdu. Kredi çektim ayda 312 TL ödeyecektim. Her ay para alacağım için zaten kredi taksitlerini sistem ödeyecekti. Bende 2 şer  2 şer ödeme yaparak 6 ayda kredimi kapatıyordum. Uzun zamandır bu oluşumları takip ediyor hiç cesaret edipte bunlara giriş sağlayamıyordum. Sonunda girdim ve giriş sağladıktan yaklaşık 1 senedir devam eden oluşum kapandı…

 

Ufak para yatırdığım için bu beni çok üzdü mü ? üzdü…  Çünkü vermiş olduğum toplu para sonrasında her ay yok yere 12 ay bu tutarı ödemek sinir bozucu..

 

Şimdi yüce Google sizlere internet üzerinden para kazanma hakkında bir sürü sonuç getirecek ama inanın ant olsun gerçekten böyle bir yöntem olsa bunu internet üzerinden sizlere paylaşmazlar. Her şeyden önce gerçekten sonsuz veya dönemsel zamanlarda para kazandırıyorsa sizden para almasın. Katılım ücreti nedir ?

 

Ne kadar yazarsam yazayım bende sizlerde ışığı gören tavşan gibi gene işin ucunda para kazanmak olunca kala kalacağız ama yazalım dedim…

 

Kendinize iyi bakın, eğer halen okuyan birileri kalmışsa yorumları ile buraları şenlendirmesi ümidiyle…

Feyktor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir