Faturanızı En Kolay Yol ile Ödeyin

Nakit Param Yok, Faturamı Ödemeyeceğim Diye Üzülmeyin!

Fatura ödemeleri bazı insanlar için angarya işlerdendir. Şubeye gitmek, sıra almak, beklemek, vakit kaybına yol açan işlemlerdir. Her şey bu kadar hızlı ilerlerken, sürekli koşuşturma halinde olmaktan kendimize 10 dakikalık nefes alma zamanı bile ayıramıyorken faturaları ödemeye zaman ayırmak zor gelebilir. Neyse ki teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde bu süreç ortadan kalkıyor.

Elektrik faturası ödemeleri için günün yarısını ödeme merkezlerinde tüketmek yerine, yorulmadan sadece birkaç dakikada bilgisayar, telefon, tablet üzerinden online ödeme yapılabiliyor.

Nüfusun neredeyse %90 ‘ının kredi kartı kullandığını söylersek sanırım yanılmış olmayız. Cüzdanımızda yer kaplayan nakit paralar, gürültülü ve ağırlık yapan metal paralar taşıma alışkanlığımızı yavaş yavaş bırakıyoruz. Hatta kredi kartı ve bankamatik kartı fikrine yeni yeni alışmaya başlayıp, kartın üzerindeki çiple arasını yeni yeni düzeltmeye başlayanlar olmasına rağmen, kredi kartlarının da demodeler grubuna karışması an meselesi. Artık cebimizde, cüzdanımızda, çantamızda kredi kartı taşımaya bile ihtiyaç duymadan yalnızca akıllı telefon kullanarak ödeme yapabiliyoruz. Her şeyi kredi kartıyla ödediğimiz bu dönemde elbette faturalarımız da bundan nasibini alıyor.

Günümüzde vakit her şey demek. Teknolojinin hayatımıza dahil ettiği hız, bizi hızlı yaşama yönlendirdi. Sabah uyandığımız andan itibaren başlayan maratonda ayakta kalabilmek ve her şeye yetişebilmek için pratik olmayı öğrenmek şart. Alışkanlıkları bir kenara bırakıp, yeniliklere açık olan insanlar hayatlarını kolaylıkla yönetebiliyorlar. Çağın gerisinde kalmamak ve uygun adımlarla yürümek için teknolojinin bir ucundan yakalamak ve hayatımızın içerisine sokmak artık zorunlu hale geldi diyebiliriz. Bu koşturmacanın içinde fatura ödemelerimize de zaman yaratmak yerine teknolojiden faydalanarak faturaları hızlıca aradan çıkartabiliriz. Fatura ödemelerinizi kolaylıkla Enerjisa web sitesinden 1 dakika içerisinde ödemek mümkün.

Elektrik faturalarınızı, Enerjisa “online hizmetler merkezi” bölümünden bir defaya mahsus üyelik kaydı yapıp daha sonra müşteri numaranız veya TC Kimlik numaranız ile şifrenizi de girerek saniyeler içerisinde cebinizden nakit para çıkmadan ödeyebilirsiniz. Akıllı telefonunuza Enerjisa mobil uygulamasını indirerek, bilgisayara gerek kalmadan fatura ödemelerinizi çabucak halledebilirsiniz. Çoğu kişinin düştüğü nakit para problemi faturaları da vurmasın diye kredi kartıyla ödeme imkanı bir çoğumuzu rahatlattı. Hatta çalıştıkları bankaların kendilerine özel kampanyalarını takip edenler bu ödemeyi erteleyebiliyor ya da taksitlendiriyor. Hayatı kolaylaştıran uygulamaları yaşamınıza çabuk ve kolay entegre etmek tamamen sizin elinizde. Enerjinizi rutin işlere değil, üretkenliği ve verimliliği attıran işlere yoğunlaştırmanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir