Facebook’ta Saçma Sapan Resmi İçerikli Paylaşımlar

Facebook’ta sizin duvarınıza burası benim profilimdir tek resmi profilimdir  burada haberim dışında paylaşılanlardan ben sorumlu değilim tarzı saçma sapan içerikler paylaşmanızın hiç bir etkisi yok. Sizinle kafa buluyorlar bi içerik oluşturuyorlar sizin duvarınızı kopyalıp yapıştırın diyorlar yada kendi sayda reklamlarını yapıyorlar. Son zamanlarda aşağıda belirttiğim yazı paylaşılıyor bununda hiç bir gerçekçilik payı ve geçerliliği yok.

“RESMILEŞTI DİKKAT!!!T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 16.02.2016 tarih ve 69471265-010-06/1955 sayılı Milli Güvenliği tehdit eden örgüt ve yapılarla irtibatlı kamu çalışanları hakkındaki Genelge (2016/4) Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Ayrıca MİT Müsteşarlığı Sosyal Ağ Bildirgesi doğrultusunda Facebook’un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.NOT: PAYLASMAYIN DUVARINIZA YAPISTIRIN.”

Böyle yazılara lütfen itibar etmeyin dikkate almayın.Okumuş, kültürlü, çok bilmiş tipler bile bu tip yazıları paylaşınca inananın çok komik duruyor.
facebookmit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir