Evlenilecek Kadının Özellikleri

Yasemin-AllenBir çok erkek bir çok kadınla beraber olur fakat bir tane kadınla dünya evine girer. Peki erkeğin kıstasları nelerdir. İçi güzel olsun gerisi beni ilgilendirmez değil tabi ki.

Çekici ve düzgün bir fizik bir erkeği biranda evliliğe sürükleyebilir.Zira erkekler fiziksel olarak aşık olmadıkları bir kadına kolay kolay aşık olmazlar ve tabi ki evlilik uzak bir ihtimal…

Kendine güvenen kadın erkekler için her zaman çekici geliyor. Hayatını birleştirmek için her erkek kendine güvenen kadın arıyor.

Kendi ayaklarının üzerine duran ve erkeğin elinden sıkıca tutan kadınlar her zaman daha şanslı oluyorlar.

Erkekler, bir kadını yemek yerken iştahına göre de değerlendiriyor.Olumlu yada olumsuz

Zevkle yemek yiyen kadının tutkulu, yeni lezzetler denemeyi seven kadının ise yeni fantezilere açık olduğunu düşünüyorlar.

Çılgın ve özgürlüğüne düşkün olan kadınlar erkeklerin her zaman sahip olmayı istediği kadın tipidir.Bu bence çok doğru bir tespit olmamakla beraber yinede böyle düşünün erkeklerde olabilir.Zira Türk tipi evlenilecek kadın modeli bu değildir kanımca.

Özgür giyim tarzı ve erkeğe bağımlı olmadığını gösteren bir kadın, istediği erkeği evliliğe ikna edebilir.

Erkekler, ilk görüşte ten uyumunun olup olmadığını anlıyorlar. Kadının ten kokusunu alıp, ilişkinin ne kadar ileri gidebileceğini hesaplıyorlar.

Erkekler egolarını besleyen kadınlarla birlikte olmaktan mutlu olurlar,

Erkekler her zaman hamarat kadının kölesi olurlar sadece kadınlığının unutmaması şartıyla.

Kaynak: http://pdrgunlugu.net/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir