Çevrendeki Wifi Şifresini Bulma ( Telefon İle)

wifimapİnternetsiz bir an adım atmak istemiyoruz onu için herkes gsm operatörlerinden deliler gibi gigabayt gigabayt internet alıyor fakat o da yetmiyor. Dışarıdasınız internetiniz bitmiş ücretsiz wifi alanları sınırılı ama size internet lazım ne korkutucu değil mi ?

Yakın komşunuzun wifi şifresi, gittiğiniz cafenin wifi şifresi, iş yerinin wifi şifresi, komşunuzu wifi şifresini öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

İşte burada devreye bahsedeceğimiz bu telefon uygulaması giriyor devreye. Wifi – Map. Kullanımı çok basit olan bir program. Herhangi bir cafede, parkta, devlet kurumunda, iş yerinde, okulda, evde oturduğunuz yerden programa giriş yapıp çevrenizde ki Wifi ağılarının şifrelerini görebilirsiniz. Değiştirilmiş şifreleri de görebilirsiniz.

Programın mantığı şu şekilde işliyor. Wifi Map’ı kullanan kullanıcılar çevredeki wifi ağlarını ve şifrelerini kendileri ekliyorlar programa onun için yanılma payı yok. Dikkat etmeniz gereken her istediğiniz yerin wifi şifresini alamazsınız göremezsiniz. Programda çıkan yerler doğrudur ve mutlaka GPS açınız ki yakınınızda ki yerlerdeki wifi ağlarını algılayabilsin telefon.

Uygulamalayı Google Store ve Apple Marketlerden indirebilirsiniz.
Wifi Map , Wifi Map Pro şeklinde arattığınızda uygulamaya ulaşabilirsiniz. Görseli konuda mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir