Bilgisayarınızdan İnstagram’a Fotoğraf Video Yükleyin

Sosyal medya ile bizler gibi sürekli uğraşıyorsanız telefonunuz bir noktada size yetmeyebilir. Bunun için bilgisayardan bağlanmak daha sağlıklı olacaktır fakat İnstagram gibi telefon bazlı uygulamalar kendi bünyesindeki hizmetleri bilgisayarlara göre pek ayarlamıyorlar. Burada devreye bizi kurtaracak olan gramblr giriyor. Bu program aracılığı ile bilgisayarımızda ki fotoğrafları Instagrama telefondan yukler gibi yüklüyoruz.

Video ve fotoğraf her ikisinide yükleyebiliyoruz bunu ayrıca belirtmek istedim

Öncelikle programı buradan indirelim.
gramblr

Gramblr  bilgisayarınızı kurduktan sonra gelen ekranda mailinizi sonrasında da bilmeniz gereken şifrenizi yazın oluşturun. alt kısımda Instagram hesabınızı ve şifresini yazıp programa giriş yapın. Kullanmasını açıklamıyorum gayet basit bir arayüzü var uçak kullanılmayacak sonuçta 🙂

Ayrıca bu programın bir güzel yanıda yüklemeyi zamanlayabilmeniz. İstediğiniz videoyu, fotoğrafı yükleyin zamanını girin belirlediğiniz zaman geldiğinde kendisi otomatik olarak yüklesin. Bu özelliği en çok beğendiğim özelliği diyebilirim. Şimdilik bizden bu kadar silerinde sormak ya da eklemek istediği şeyler var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

Yorumlar
  1. Ely

    Çok işime yaradı :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir