Aref’in Işınlanma Gösterisinde ki Hilesi Nedir

YetenekSizsiniz yarışmasında Aref yine ses getirecek bir gösteriye imza attı. Aref bu gösterisini Daha Önceden Mesut Yar’ın programında en çok yapmak istediğim gösteri diyerek bahsetmişti. Aref ilk önce bir seyircinin telefonunun Ankara’dan İstanbul’a ışınladı. Sonrasında da kendisini iSTANBUL’a ışınlayıp geri Ankara’ya gelirken de yanına birini daha alarak geldi

Aref Işınlanma Gösterisi Hilesi

Öncelikle bu ışınlanma muhabbetine inanan varsa gerçekte ben en çok ona şaşırırım. Böyle bir şeyin olmadığını hepimizi biliyoruz.

Gelelim düşüncelerime

Telefonun ışınlanma muhabbetinde sahneye çıkan kişi ile Aref ve ekibinin öncesinden bağlantısı vardı çünkü telefonun şifresi arkasında yazıyor diyerekten inandırıcılığı arttırma oyunu vardı. Basit şifreyi orada o an söyleyebilirdi.

Aref’in kendisini ışınlanması da düşündüğünüz gibi daha önceden çekilen videoyu yayınladılar. İnandırıcılık için ben olsam telefon görüşmesi yapardım bir de 😀 nasıl olsa o kutunun içindeydi telefonda elindeydi oradan konuşabilirdi. Sizlerinde görüşleri var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir