Anadolu yakası konut ve ofis projeleri

İstanbul, gayrimenkul alanında yüksek kar oranına sahip projeleri ile öne çıkan bir merkez haline geldi. Birçok yatırımcı, şehrin gelişen bölgelerinde yüksek kira getirili, ya da satın alım noktasında yüksek kar marjı ile karşımıza çıkan anadolu yakası konut projelerine yöneliyor. Anadolu Yakası’nda, özellikle 3. köprü bağlantı yollarına yakın bölgelerde yeni yaşam alanları yükselmeye devam ediyor. Avrupa yakasına göre, gelişim bazında daha planlı ve ivmeli ilerleyen Anadolu Yakası gayrimenkul piyasasına yatırım yapanlar asla kaybetmiyor, konut ya da ofis odaklı yeni inşaat projelerini incelemenizi öneriyoruz.

 

Özellikle kentsel dönüşüm ile birlikte gelen, yeniden inşa edilen yatırım odaklı bölgelerde, gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünenler için yüksek getiri oranına sahip konut projeleri karşımıza çıkıyor. Rezidans projeleri, stüdyo daireler ve 1+1 daire seçenekleri ile yenilikçi projeler, yatırımcılarına ciddi oranda gelir elde ettiriyor.

 

Konut projelerinin dışında, kurumsal firmalara dönük ya da yeni kurulan şirketler olarak ifade edebileceğimiz start up’lara dönük ofis projeleri de İstanbul’da son dönemin en trend gayrimenkul yatırım modellerinden. Her sektörden birçok farklı firmanın rağbet ettiği yeni ofis projeleri, emlak sektörünün göz bebeği olmayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir