Ama Şimdi Bıraktım Nasıl Mı ? ( Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu)

sigara-sigarayi-birakmak-icin-tavsiyeler   Selam ,

87 doğumlu biri olarak sigara ile  2010 senesinde tanıştım. Bir iş değişikliği ve sonrasında gelen hayatsal faktörler. O zamanları insan nasıl bir maddeye bağlı kalır bırakamaz dedim ve      inat uğruna kendime sigaraya başladım. Benim hayat hikayem burada size yardımcı olmaz ama nasıl bıraktığım konusunda yazacaklarım belki sizlere yardımı dokunabilir.

Nasıl Bıraktım ;

Her gün sigarayı bırakmak için işe gidiyor en fazla 12 ye kadar dayanabiliyordum. Her sigara aldığımda çakmak alıyordum nedeni çünkü her gün bir nefret ile çöpe atıyordum.

Bırakamadım  son 2 sene her gün bırakmayı denedim olmadı. Cebimde param yoktu büyük marketlerden hiç gereği olmayan alış veriş yapıyor yanında 2 palet sigara alıyordum kredi kartı ile alış veriş yapınca ayıp olmasın.

Benle ortak yön bulmanız için daha bahsedebilirim ama bu sıkar sizi.

Nasıl Bıraktım ;

Mora Terapi ile  17. günüm oldu ve sigara içmedim. 50 dk seanstan sonra canım bir daha sigara içmek istemedi. Sistemin aslı ve özü şu. Sigara içmenizi isteyen frekansların zıt frekansları ile beyninizden bu isteği siliyor.  Dayım 30 yıllık tiryaki , Halam ona keza en sonda bugün öğrendim halamın bir yakını 4 paket içerken 2. gündür sigara içmiyor.  İnanıp inanmamak sizlere kalmış. Ama deneyin derim aklınıza takılan bir durum olursa sorun  ben kısa sürede yanıtlamaya çalışırım.

 

Nerede olursanız olun google mora terapi yazın bir merkez mutlaka bulunur 😉 Reklamdan öte bir yararımız dokunursa ne mutlu….

Saygılarımla

Feyktor…

Yorumlar
  1. musa

    gerçekten canın hiçç mi istemediy

    • Feyktor

      Yok İstemedi , bu nasıl bişey alatılmaz. Canım bişşey yapmak istiyor sigara olduğu belli ama canım istemiyor yakmak gelmiyor içimden ,:/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir