2014 Burç Yorumları

2014-burc-yorumlariAstrolojide At Yılı olarak tanımlanan 2014 yılında uyumlu elementlerin bir araya gelmesi söz konusu fakat 2014 at yılı sanıldığı kadarda güzel geçmeyecek gibi görünüyor. Önceki yıllarda at yılları pekde sakin geçmemiş.Hiroşima felaketinin yaşandığı yılda yine at yılıdır.Savaş gündeme gelebilir.Bekleyen Nükleer tehlikeler de ülkeyi tehdit eder durumda olacak.Gökyüzüyle ilgili önemli bilgiler insanlığa paylaşılacak.Özellikle haziran ayı ve sonrasında yangınlar, doğal felaketler, kara ve hava kazalarıyla amerikada bulunan ikiz kulelere yapılan saldırılarda yine at yılında meydana gelmişti.2014 yılında genel olarak dolaşım sistemi hastalıklarında önemli ölçüde bir artış olacağı yorumlanıyor.Ekonomik olarak ise Türkiye’nin 2013 yılında katettiği büyüme ve gelişme 2014 yılında da artarak devam edecek.Yatırımcılar için fırsat dolu bir yıl olması bekleniyor.Burçlara göre 2014 yılında bizi nelerin beklediğine bakacak olursak ;

 

Koç Burcu : 2014 yılına yenilenmiş bir şekilde başlıyorsunuz. 2013 yılında yaşadığınız sıkıntılar, uykusuz geceler, heralde daha kötüsü olamazdı dediğiniz anlar 2014 yılında sona erecek. Ama yinede yeni yılın ilk yarısında kendiniz için risk oluşturacak hareketlerden kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kariyer : Yılın ilk 6 ayında aile ilişkilerinin ön plana çıktığı görülüyor.Evlilik yada çocuk planları için doğru zamanlama denebilir.Yine ilk 6 ay içinde ev yada iş değişikliği yapmamanız yararınıza olacaktır.Koç burcu için kötü geçen bir 2013 yılından sonra 2014 temkinli olma yılıdır.

Aşk : Çok fedakarlıklar yaptınız, üzüldünüz ve belkide çok kırıldınız.Hatta ayrılığı bile düşündünüz.Fakat birşeylerin yolunda gidebilmesi için affetmeye ve karşı tarafın iyi niyetli olduğuna inanmanız gerekecek.

Para : Ekonomik açıdan 2013 yılında yaptığınız savurganlıkları bu yılda yapmaya devam ederseniz sizin için hiçde iyi olmayacak. Yerinde yapacağınız harcamalarla tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Sınavlar ve hukusal sorunlar açısından takip edilmesi gereken bir yıl.Plan ve programınızı bunlara göre yapmanız yararınıza olacaktır.

Boğa Burcu : 2014 yılı boğalar için bir hayli zorlu geçecek.Ağırlaşan hayat şartları ve maddi kayıplar hayatınızın her alanında maalesefki kendini hissettirecek.Fakat yaz aylarında güzel bir rahatlama sizi bekliyor.Üzülmenize ve canınızın sıkılmasına alacağınız ayrılık kararları iyi gelecekse bunu yapmalısınız.Sıkıntı size göre değil.

Aşk: Yeni yılda sınavlar ve zorlu testler sizi bekliyor.Unutamadığınızı düşündüğünüz eski ilişkilere geri dönmeniz size üzüntüden başka birşey vermeyecektir.Yeni heyecanlar peşinde koşmanız, yemenize içmenize dikkat etmeniz, meditasyon yapmanız size fayda sağlayacaktır.

Kariyer : Çalışan biriyseniz işyerinizdeki stresli ve gergin ortam patronunuzla aranızda sürtüşmelere sebep olabilir.Bu yüzden konularda sürekli yorum yapmaktan çok birazda susmayı tercih ederseniz bu sizin yararınıza olacak.Bunun dışındaki maddi konularda ise mümkün olduğunca adil bir tavır sergilemeye çalışın.

Para: 3 yıldır yaşadığınız maddi problemler yeni yılda akıllı ve planlı davranmanız halinde sona erecek. Bu şekilde varandığınız takdirde tam anlamıyla maddi refahı yaz aylarında yakalamış olacaksınız.Tabi tüm bunlar için yine konuştuklarınıza çok dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor, mutlu yıllar diliyoruz.

İkizler Burcu : Yeni yılda herkesin kendinize karşı bir cephe aldığı düşüncelerinizden vazgeçmelisiniz.Olaylara tek bir pencereden değilde çok yönlü olarak objektif bakmanız sizin yararınıza olacaktır.2014 yılının ikinci çeyreğinde hayata dair önemli kararlar alacaksınız.Bu alacağınız karalar için yılın ilk çeyreği her nekadar uygun bir zaman olmasada ileriye dönük olarak iyi bir alt yapı oluşturacaktır.Bu süreçte sorumluluk almaktan çekinmeyin, cesaretsizliğe düşmeyin.Bu konuda da çevrenizdekiler size büyük katkı sağlayacak.

Aşk: Bu yıl yeni sosyal arkadaşlıklarla çevreniz hareketlenecek. Eğer evli değilseniz evlilik kararı bile alabilirsiniz.Üç yıldır bulamadığınız huzuru kaybetmemek için doğru insanları seçtiğinizden emin olun ve doğru olduğuna inandığınız kişilere sıkı sıkı sarılın.

Kariyer: Hukusal, kredi ve finans konularında yeni yılda başarılı olacağınız görünüyor.Elinize bu kadar fırsat geçmişken toplumdaki yerini sağlamlaştırmaya çalışın.Ayrıntılara fazla takılmayın, kendinizdeki güven duygusunu kaybetmeyin, kazanan siz olacaksınız.

Para: 2014 yılında içerisinde bulunacağınız projelerin olumlu sonuçlanacağını söyleyebiliriz. Bu projeler sizi maddi anlamda çok daha ilerilere taşıyacaktır.Ancak bu iyi şeylerin gelip geçici olmaması için alacağınız doğru kararlar önem taşımaktadır.İyi şanslar.

Yengeç Burcu: Yeni yılda genel olarak sabırlı olmalısınız.Olaylara ve kişilere birden parlayıp fevri davranmak size olumlu yönde fayda sağlamayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir