19 Kasım Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu

İş yerinizde tüm gözler ve olumsuz tepkiler sizin üzerinize çevrilmiş durumda. Aldırmazlığınız ve sorumsuzluğunuz nedeniyle içinde bulunduğunuz durumu güçleştiriyorsunuz. Kafanız çok meşgul olduğu için dikkatsizsiniz ve hatalar yapabilirsiniz. İşinizde istediğiniz performansı bir türlü sağlamıyorsunuz. Üzerinizde otorite sahibi bazı kişilerin ters ve anlayışsız tavırları moralinizi bozabilir.

19 Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu

Hayaller ve büyük idealler peşinde koşmanız bazen sizi yaptığınız işlerden uzaklaştırıyor. Kendinizi bir türlü işinize veremiyor ve konsantre güçlüğü çekiyorsunuz. Parasal sıkıntılarınız kafanızı çok meşgul ediyor. Ummadığınız birinden büyük bir iyilik görmeniz mümkündür. Çevrenizi yeniden ve daha gerçekçi olarak değerlendirmeniz lazım. Dost zannettiğiniz kimseler sizin zannettiğiniz kadar dost olmayabilirler.

19 Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Önem vermediğiniz kimseler zannettiğinizden daha iyi dost olabilirler. Bugün önemli bir işi halletmek için uzak bir yere gitmeniz olasıdır. Üst üste hatalar yapmaya eğilimlisiniz. Hemen hemen her alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır. Dalgınlığınızın ilişkilerinize yansımamasına ve sizi kötü durumlara sokmamasına dikkat edin.

19 Kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bittiğini zannettiğiniz bir iş, sizi zorlayacak şekilde yeniden karşınıza çıkabilir. Baştan savma çözümlere rağbet etmeyin. Bu şekilde kurtulamazsınız. Grup aktivitelerinde faal görev almak veya organizasyonları üstlenmek gibi şeylerden kaçınmalısınız. Şansınız çok ters ve zor durumda kalabilir ya da en azından maddi zarara uğrayabilirsiniz. Kolaylıkla yerine getirebileceğinizi zannederek üstlendiğiniz bir iş sizi iyice sıkabilir.

19 Kasım 2013 Başak Burcu Yorumu
Bazı kimseler açığınızı kolluyorlar ve herhangi bir şeyi gelişi güzel yapmanız onlara malzeme verir. Bazı eşyalarınızı, paranızı ya da cüzdanınızı kaybedebilir, bir yerde unutabilir veya düşürebilirsiniz. Ümitli olduğunuz fakat yarım yamalak yürüyen bir işin tam olarak iptal olması olasıdır. Karşı cins ilişkileriyle ilgili tam bir zafer kazanmanız olasıdır. Zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Uygun anı yakalarsanız herşey kendiliğinden olur.

19 Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu

Bazı kimseler sizi gözlemleme durumundalar. Her hareketinize ve yaptığınız herşeye dikkat etmelisiniz. Beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ya da inandığınız birisi tarafından kırılabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz başka bir erkekle maddi anlaşmazlıklarınız olabilir. Arkanızdan laf edilmesini istemiyorsanız maddi konulara daha az önem verin veya öyle gözükün. Önümüzdeki üç, dört gün sizin için hem iş hem özel hayat olarak çok hareketli olabilir.

19 Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Uzak çevrenizde karşı cinsten biri size bazı tekliflerde bulunmaya hazırlanıyor. Sakin ve uzlaştırıcı davranışlar içinde bulunmanız gereken bir gündesiniz. Asabi ve saldırgan davranışlarda bulunmanız çok kötü not almanıza sebep olabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı hoşa gitmeyen davranışlarını olgunlukla karşılamalısınız. İşlerinizi son dakikaya bırakmanın zararını görmeniz olasıdır.

19 Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Şansınıza fazla güvenmemelisiniz. Her konuda işinizi sağlam tutmaya çalışmalısınız. Aleyhinizdeki söz ve davranışlar size ulaşarak son derece sinirlenmenize sebep olabilirler Karşı cinsten gelecek olan yeşil ışıklara fazla güvenmemelisiniz. Neyin, ne olduğu sonra ortaya çıkacaktır. Aradığınız anlayışı bulabilmeniz zordur. Bu günlerde düşüncelerinizi kendinize saklamanız gerekiyor.

19 Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Parayla ilgili konularda biraz daha açık elli olmanızda fayda var. Küçük şeylere tamah etmekten ya da aza razı olmaktan titizle kaçınmalısınız. Derdinizi tam olarak anlatamadığınız için sonuca ulaşamıyorsunuz. Sizi anladığını zannettiğiniz birisinin aslında hiç anlamamış olduğunu anlayarak şaşırabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde teşebbüsü ele almanızın zamanı geldi. Karşı taraf sizden hareket bekliyor.

19 Kasım 2013 Kova Burcu Yorumu
İnsanlarla fikir münakaşalarına girmemelisiniz. Bugün sizi çok ters karşılayabilirler. Yaptığınız şakaların dozunu ayarlayamamanız yüzünden başınıza ciddi bir dert açmanız olasıdır. Size iyilik yaparmış gibi görünmeye çalışanların art niyetlerine karşı uyanık olmalısınız. Bugün karşı cinsin beğenisini çekmekte üzerinize yok. Karşılaşacağınız yaklaşımlar sizi bile şaşırtacaktır. Parayla ilgili teklif ve gelişmelere dikkat etmelisiniz.

19 Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu

İş ve eğlenceyi karıştırma meylindesiniz halbuki iş yerinizde çok ciddi olmanız gerekiyor. Hakketmediğiniz bir tenkitle karşılaşmak sizi üzebilir. Şimdilik tepki vermemelisiniz. İşinizi şansa bırakma meylindesiniz. Çevreden gelen uyarıları da dikkate alarak davranırsanız daha başarılı olursunuz. Hesapta olmayan şeyler birden bire aşırı yoğunlaşmanıza ve hiçbir şeye yetişememenize sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir