14-15 Aralık 2013 AÖF Ara Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır Ne zaman Açıklanacak

Bir açık öğretim sınavı daha geliyor. Açık öğretim sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak, Aöf giriş belgesi nasıl alınacak gibi bir çok sorular şimdiden tüm aöf öğrencilerinin kafasında soru işareti olabilir. Bu sorulara cevap verelim dilimizin döndüğü kadar.

Anadolu Üniversitesi sınavlara yaklaşık 10-15 gün içinde nerede sınava gireceğimizi açıklıyor. 14-15 Aralık ara sınav giriş belgeleri de tahminnen Aralık ayının ilk haftası belli hatta ilk günlerinde belli olacaktır.

Açık öğretim sınav giriş yerlerini önceden eve postalıyordu ama artık internet üzerinden  yolluyor ve bence en doğrusu. İnternet üzerinden nasıl alabilirsiniz onu cevaplıyalım. Açıköğretim Öğrenci Sistemi sitesinden sınav giriş belgesi bölümüne girerek yazdırabilirsiniz.

Benim için en büyük sorun sınav giriş yerlerinin oturduğunuz adrese çok uzak ve ters yerler olması. Ne olursunuz şu giriş yerlerini daha yakın yerlere verin. Her yerde bu feryadımı dile getiriyorum. Sizlerinde feryadları var ise yorum olarak bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir